KONST / Litografier / Litografi 13494103
nr 1349 4103
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografi, Ur Chagall Litographe I 1960. Bladets mått: 32x24 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:59:41
300 kr
350 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall